Grupa Azoty Kędzierzyn poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Aparatowy produkcji estrów

Pracy w systemie zmianowym w Wydziale Estrów w Jednostce Biznesowej Oxoplast

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować m. in. następujące zadania:

  • obsługa urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych w ruchu kolejowym i samochodowym,
  • prowadzenie procesu produkcyjnego w warunkach nadzorowanych i zgodnych z wymaganymi parametrami,
  • stały nadzór nad stanem technicznym instalacji produkcyjnej,
  • obsługa komputerowego systemu sterowania DCS,
  • pobór próbek.

Wymagane wykształcenie oraz umiejętności:

  • wykształcenie minimum zawodowe, preferowane średnie chemiczne i techniczne,
  • podstawowa znajomość obsługi i konserwacji urządzeń i armatury,
  • pełna sprawność psychoruchowa,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i odpowiedzialność przy wykonywaniu obowiązków służbowych,
  • brak przeciwskazań do pracy w izolowanym sprzęcie ochrony dróg oddechowych oraz do pracy na wysokości do 3 metrów.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku aparatowego,
  • uprawnienie do obsługi urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych w kategorii: II klasy 3 i 8 wg RID/ADR,
  • uprawnienie do obsługi transportu wewnętrznego,
  • uprawnienie do obsługi wózków podnośnikowych (widłowych) o napędzie spalinowym,
  • uprawnienie do obsługi suwnic/wciągników z poziomu roboczego,
  • uprawnienie do wykonywania czynności podpinania ciężarów (tzw. hakowego).

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilność zatrudnienia, dodatek za staż pracy,
  • dodatkowe urlopy i zwolnienia godzinowe płatne przez pracodawcę,
  • dodatkowe świadczenia z okazji święta firmowego i Świąt,
  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany w całości przez pracodawcę,
  • świadczenia socjalne – m.in. dofinansowania do wypoczynku i kart sportowych,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego i pakiety programów prozdrowotnych.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) za pomocą opcji „Aplikuj na to stanowisko” lub na adres e-mail: ##ztsoxtgonc.gtzgjipryt#at#vgjeppodin.rdb## z uwzględnieniem w tytule kodu rekrutacji: PM-2-3.06.05.2024.

Termin składania ofert:  do 6 maja 2024 roku.

Dziękujemy za przysłanie aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w ciągu sześciu tygodni od daty publikacji ogłoszenia. Zachęcamy do bieżącego śledzenia naszej strony i przesyłania aplikacji do kolejnych ofert pracy.

Prosimy o zapoznanie się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI oraz zamieszczenie w treści CV wybranego oświadczenia z punktu 9. a/ b/ c wraz z poniższą klauzulą:

„Potwierdzam zapoznanie się z treścią Polityki Prywatności dla kandydatów do pracy w Spółce Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.”