Grupa Azoty Kędzierzyn poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Operator maszyn i urządzeń

Praca w systemie zmianowym w Dziale Gospodarki Produktami Nawozowymi w Centrum Logistyki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować m. in. następujące zadania:

  • obsługa stanowisk oraz urządzeń linii pakujących produkty nawozowe,
  • obsługa urządzeń procesowych pakowni.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • brak ograniczeń zdrowotnych,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej,
  • aktualne uprawnienia do obsługi wózka widłowego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilność zatrudnienia, dodatek za staż pracy,
  • dodatkowe urlopy i zwolnienia godzinowe płatne przez  pracodawcę,
  • dodatkowe świadczenia z okazji święta firmowego i Świąt,
  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany w całości przez pracodawcę,
  • świadczenia socjalne – m.in. dofinansowania do wypoczynku i kart sportowych,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego i pakiety programów prozdrowotnych.

Oferta jest skierowana do pracowników spółki Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. i kandydatów zewnętrznych.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) za pomocą opcji  „Aplikuj na to stanowisko” lub na adres e-mail: ##ztsoxtgonc.gtzgjipryt#at#vgjeppodin.rdb## z uwzględnieniem w tytule kodu rekrutacji: LD.30.04.2024.

Termin składania ofert: do 30 kwietnia 2024 roku.

Dziękujemy za przysłanie aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w ciągu sześciu tygodni od daty publikacji ogłoszenia. Zachęcamy do bieżącego śledzenia naszej strony i przesyłania aplikacji do kolejnych ofert pracy.

Prosimy o zapoznanie się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI oraz zamieszczenie w treści CV wybranego oświadczenia z punktu 9. a/ b/ c wraz z poniższą klauzulą:

„Potwierdzam zapoznanie się z treścią Polityki Prywatności dla kandydatów do pracy w Spółce Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.”